2013. gada jūlijs

Ieraksti kļūst īsāki. Koncentrētāki. Gadās. Vienmēr. Ar laiku viss kļūst pierastāks. Tāda ir dzīve!

Ciemā ierodas Ieva ar Robi. Kāpšana, došanās uz dzimšanas dienu pie Šarlīnes. Franciska ballīte līdz rītam. Guļu šūpuļkrēslā, ja to var saukt par gulēšanu. Pēc labākajām tradīcijām, svētdiena paiet blusu tirdziņā…

Ieva un Robis paķer mūs pa ceļam un ceļš uz Latviju var sākties. Bijām nodrošinājušies ar precīzi nepieciešamo daudzumu Leffe, jo pēdējās divas pudeles pazuda pie Latvijas robežas…

Summer Sound

Sen nesatikti cilvēki. Laba mūzika. Vēl senāk nesatikti cilvēki. Alus. Teltis. Dīvainas izdarības. Cilvēki, laikam ejot, mainās. Visi. Bez izņēmuma. Brīvais kritiens un sarkans dvielis. Tā ir cena par neierašanos uz Pienvedēja piedzīvojumiem.
Anna- tu neatbrauci! Pati vainīga- pavadīju vakaru diskutējot par Harija Potera literāru izpildījumu latviešu un citās valodās kā arī par dzīves niansēm un interesantumiem. Kā arī izbaudīju Andra mammas viesmīlību pret mums un mūsu maizītēm… 🙂 Jauks vakars pie vīna glāzes paliek jauks vakars pie vīna glāzes.

Autobuss uz mājām un drīz pēc tam jau arī tālākais ceļš kāpās. Divas rumbas vienā dienā. Ventspils un visas labās lietas, kas no tā izriet! Meeting friends, shaking hands. Mammas golfiņš godam pilda funkcijas. Užava, Irbene, Kokla. Kolka-ček’d. Nebiju bijis. Interesanti redzēt vietu, kur divas ūdens masas sastopas. Gluži kā tad, kad divi spēcīgi raksturi satiekas. Nav jau vienas konkrētas robežas un tomēr tā ir redzama. Vilnīši kaut kur maina savu viļņa garumu. Ūdens krāsa kaut kādā brīdī paspējusi nomainīties. Tāds sīkums, bet tomēr tāds nesīkums. Tas būs mans šodienas vārds- “nesīkums”. Nesīkums ir viss tas, ko nespēju nosaukt par sīkumu, bet var tāds šķist pirmajā acu uzmetienā.

Mana dzimšanas diena.

Patīkami un mazliet dīvaini redzēt cilvēkus no tik dažādiem manas dzīves posmiem. Patīkami apzināties, ka ir cilvēki, kuri būs gatavi ierasties pārsimts kilometrus tālu pie manis uz vienu vakaru, lai kopā pavadītu laiku. Pamostamies un dodamies svinēt manu dzimšanas dienu. Ala. Rīga. Paldies Lāsmai un pārējiem par kaskādes tipa manu draugu uzaicināšanu uz pasākumu- tik spēcīgas emocijas redzēt vienu pēc otra ierodamies cilvēkus, kurus esi vēlējies redzēt jau labu laiku. Un tagad ir lieliska iespēja to izdarīt. Ceru, ka Ritenītim izdevās atgūt naudu par dārgi samaksāto alu! Un paldies par dāvanām- visiem jums! Sajūta tiešām kā paliktu ceturtdaļgadsimts… Bet pag- tiešām ceturtdaļgadsimts. Neaizmirstams pasākums! Neaizmirstami cilvēki. Sajūta kā filmās, kad rāda cilvēku atkal-satikšanos ar dīvainu mūziku un visi viens otru sveicina.

Pozitīvi.
Pozitīvs pasākums ar negaidītām atskaņām. Došanās protams ir lietū un sastrēgumos. Ceļa malā ik pa laikam pa kādam nepacietīgam mašīnu vilcieniņām, kas saslēdzies vagonos… Telšu pilsētiņu novērtējām kā nevajadzīgu ērtību. Un labi ka tā. Telti nevajadzēja žāvēt. C2C viennozīmīgi bija mani headlaineri… Parāva! Tik ļoti, ka somu pārrāva. Sigur Ros- galinātais kaķis- varbūt ne pats piemērotākais festivāla nobeigums mums ar Vitoru, jo nākamajā dienā devāmies mājās… Šūpuļtīkli, desiņu stends, daudz nepareizi uzvilkti Brazīlijas karogi… Fake Brasilians, Fake Brasilians everywhere… Un laiks arī doties. No rīta satiekam nerātni kolu un tās draugus. No paša rīta veicu veiksmīgu Rafaelo apmaiņu pret maizītēm. Lieliskie mašīnas kaimiņi ir lieliski… Bet laiks doties mājās. Golfiņš nogādāts Skaistkalnos un nākamajā dienā jau esam Luksemburgā.

LUX

Luksemburgā ir daudz latviešu- uz ielas 5 minūšu laikā var satikt kādus 6. Un Eiropas komisijai ir savs šarms. Tāpat kā Luksemburgas upēm/ezeriem. Tikai mašīna ir diezgan obligāta prasība tāpēc labi, ka Ances itāļu draudzene sniedza palīdzīgu roku.

Viena darba diena un netīšs brauciens uz Parīzi

Sadarīts, kas jāsadara un sagadīšanās dēļ izdodas satikt Mārtiņu. Sen nav redzēts. Pārāk sen! Pazaudējāmies un atradāmies Parīzē. Ēdām un runājām. Klopējām. Atjaunojām informāciju. Dzērām dārgāko kolu manā mūžā. Divreiz. Ko tur teikt- lieliska diena. No paša rīta līdz vēlam vakaram!

Elzasa

Palīdzam Marionai tikt vaļā no dzīvokļa un izpētām Elzasu. Tiekam uzņemti kā karaļi un dienas pavadam bezrūpīgā ceļotāju ritmā. Pastaigas, kārtīga maltīte, brauciens, kārtīga maltīte. Kāpiens kalnā, kārtīga maltīte. Paralēli paldies Slonam par naktsmāju atrašanu manai ģimenei Minhenē!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: