2013. gada augusts

Un atkal ciemiņi Nansī. Šoreiz ģimene. Piepildītas dienas. Nansī gaismu šovs, kalnu ceļi, Strasbūra. Pēc tam jau Berlīne. Diena čilā kopā ar mammu. Daudz kas jauns ieraudzīts un uzzināts. Piedzīvots.

Latvija, dublis nākamais

Ceļš mājup – ceļš naktī. Secinājums- ja četros vakarā esi Berlīnē, tad astoņos no rīta vari būt pie manis mājās. Viss sākas ar sparu- VID ierakstīta vēstule. Stress. Plānotājs piepildās minūšu laikā. Daudz kas nokārtojas, atrisinās. Satieku sen nesatiktus un vispār nesatiktus ģimenes locekļus. Uzzinu, ka vecuma starpībai starp cilvēkiem var būt lielāka nozīme, nekā sākotnēji šķiet. Pieredze pildās!

Lidojums, sa

Neaprakstāma sajūta, ieraudzīt savu pirmās klases audzinātāju. Kura, gan pēc pusstundas pārdomām, atkal pienāk klāt un saka: “Tagad es tevi atceros! kā iet un ko dari?” Sen nesatikti cilvēki. Citi pat desmitgadi nesatikti. Katrs ejam savu ceļu. Un tomēr nedrīkst aizmirst, no kurienes esam nākuši un kā esam nonākuši tur, kur esam tagad.

Irbene, full edition

Ir cilvēki, ar kuriem gluži vienkārši nepavadi pietiekoši daudz laika. Tad nu centos to labot. Rumbas, dzimtās vietas un citi zvēri. Irbene visā tās daiļumā. Arnolds visā savā godībā. Ceru, ka Džims un Lelde pavadīja labu svētdienu. Es viennozīmīgi to varu teikt par sevi…

Mājas kino un nedegošs grills

Visādi gadās. Plāni mainās. Cilvēki paliek. Interesants kino vakars deva iespēju apskatīt nesenākos latviešu īsfilmu panākumus- paldies Ritenītim&Co, GG un Evitai. Plāni tālāk attīstījās ar joni. Sušī Latvijā pēcpusdienā. Vakariņas pie Kunglām, Tartu.

Ahā!!!

Kunglā ierados ar īsu brīdinājuma zvanu. Bet uzņemšana lieliska! Cilvēki sen nesatikti un tomēr tāda kā pierasta atslābinātības sajūta. Vari runāt par piecām parastajām tēmām it kā pēdējo reizi būtu redzējušies pagājušajā ceturtdienā! Ahhaa centrs bija mans nākamās dienas izklaides pasākums- daudz interesantu lietu redzēts un uzzināts. Cilvēki satikti un laiks labi pavadīts. Paldies Mārtiņam! Ceru, ka Kunglorence tiks pārraidīta tiešraidē arī internetā.

Negaidīts notikumu pavērsiens

Nav jau tā, ka es būtu spontāns, bet laikam jau ir gan. Lai vai kā- lieliska nedēļas nogale Jumpravā un Ikšķilē. Vietas, kur atgriezties, cilvēki, pie kuriem atgriezties. Vēl viena vieta, kur atgriezties- Spilves lidlauks. Izmantoju dzimšanas dienas dāvanu lai 20 minūtes pakarātos lidmašīnā virs galvaspilsētas. Lieliski!!!

Noriets

Protams, neviena vasara nepaiet bez tradicionālās šaha partijas ar Jāni. Un vasaras izskaņa lēnām liek par sevi manīt. Mazliet laika mājās. Mazliet VID. Mazliet visa kā. Un vasara lēnām noriet. Leģendārā nakts Jelgavā hakojot portālus- paldies par lielisko laiku Arnoldam!!!

Realitāšu sajaukums, dublis 3

Kopā ar Radživu izstaigājām Rīgu. Viņam patika. Man prieks, ka viņam patika. Pabijām pie manis. Pēc tam salidojums Kandavā, kas simboliski iezīmēja vasaras beigu sākumu… Vēl viens secinājums- ja 10tos vakarā esi pie manis, nākamajā pusnaktī vari būt Nansī- 26h30 ir viss kas tevi šķir no būšanas šajā studentu pilsētā. Varbūt, ja neskaita nogurumu, pārdurtas riepas, sastrēgumus uz Vācijas lielceļiem kā arī miglu un lietu nakts ieskaņā. Esam Nansī un nākamā diena ir darba diena. Vasara tik tiešām rakstāma ar lielo V!

 

Advertisements

4 Atbildes to “2013. gada augusts”

  1. Vio Says:

    Tagad gaidi ziemu ar lielo Z!! 😉

  2. Džims Says:

    Uhh jāā… vēl tagad pa reizei pieminam izbraucienu līdz Irbenei, bija riktīgi forši! Paldies 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: