42

Nesen ar abiem diviem maniem brāļiem idiotiem (esam gandrīz kā šie) netīšām uzdūrāmies īstajam 42 skaitļa noslēpumam*.

Jau no laika gala alkohols ir ieņēmis stabilu vietu sabiedrības kā kopienas attīstībā… Cilvēki stiprināja savas savstarpējās emocionālās saites kopā apreibstot, paļaujoties uz apkārtējiem un kad viss veiksmīgi noritējis apstākļos, kad uzticamies citiem, tad arī skaidrā var vieglāk sadzīvot, jo uzticības elements kļuvis par rūdījuma tiesu stiprāks. Un kādi ir vispierastākie etanola maisījuma grādi (alk%)? 40-45 (nerunāsim par D-light kā arī ne par stiprā kaluma Viru-Valgu)… Gan jau ka patiesība ir kaut kur pa vidu.

Nesen secināju, ka manā ofisa skapī stāv tieši 42 tukšas kafijas krūzītes (ko veiksmīgi izkrāpju no kafijas automāta un to vietā lietoju krūzi). Tās paredzētas kādam kopīgam pasākumam, lai nebūtu jāpērk citas un no lieka jāpiesārņo daba. Protams- pirms tam bija 41 un pēc tam būs 43. Un tomēr dīvaini, ka tieši tad, kad nolēmu saskaitīt, to bija tieši 42 un kopš tā brīža kafijas automāts man atriebjas, kopā ar kafijas tasīti man izspļaujot mazliet kafijas tādējādi pietašķot potenciāli jaunās tasītes. Tās paredzētas sabiedrībai.

Sabiedriskā ēdināšana...

Sabiedriskā ēdināšana…

Pagaidām tas viss noslēdzās ar studentu kartes atlikuma noskaidrošanu: 42,42 EUR. Nebiju pārbaudījis kādu nedēļu kontu, tāpēc nebija ne jausmas cik tieši naudas tur ir. Kā zināma tradīcija ieviesusies doktorantu starpā kārtību pārvērst haosā un pēc tam atkal kārtībā. diena#1 Marijai nav kartes. Kāds viņai samaksā par pusdienām no savas kartes (nevar maksāt skaidrā naudā). diena #2. Marijai joprojām nav kartes. Es samaksāju par pusdienām. Paiet nedēļa. Marija samaksā man un kādam kā arī pati sev par pusdienām. Šodien Rakele pirka divas pusdienas (vienu sev, vienu Žuljēnam). Žuljēns pirka divas kolas bundžiņas (vienu sev, vienu man). Un es pirku sev pusdienas. Parasta diena. Laikam esam plus mīnus kviti. Un šeit jautājums reti kad ir par būšanu uz nullēm. Jo tā īsti jau mēs nekad arī nevarētu būt pa nullēm (inflācija, valūtu kursi, smalki aprēķini un spekulācijas). Bet tomēr- ja kādam ir problēma, pārējie metas palīgā un viss nokārtojas. Sabiedrība. 42^2.

Tātad- Sabiedrība ir atbilde uz dzīvi, visumu un visu. Cilvēki, informācijas un domu apmaiņa. Dzīvošana nevis izdzīvošana vai eksistēšana. Kaut kā tā, ja.

A+
Petit bonhomme
*Disclaimer- visi šajā ierakstā pieminētie fakti un spekulācijas vai nu jāuztver ar humoru vai arī jāuztver kā augstākā patiesība, kas spēj graut ne tikai fizikas likumus, bet arī reliģijas dogmas.

Vairāk par tēmu:
http://en.wikipedia.org/wiki/42_(number)

 

Advertisements

Birkas: , ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: