Ierašanās Latvijā ar lielo I

Šogad ierodos Latvijā jau ceturto reizi. Džims izlīdz ar naktsmājām (par ko esmu bezgala pateicīgs) un Stomatoloģiskais institūts turpat blakus. Kā jau vienmēr cenšos sakomplektēt visus gabaliņus kā tetra kauliņus savā laika grafikā, lai varu izdarīt kaut ko neplānotu un atsvaidzināt ikdienu.

Pirmais vakars, ierodamies pie Džima un dodamies pie miera… ka tik ne arī… Dodamies uz lietaino Barbekjū pie Ritenīša un trim citiem mazajiem ritenīšiem. Fun fun, bet drīz jādodas pie miera, lai rīt var taisīt visādus rendez-vous Botāniskā dārza apkaimē- Sākam ar brokastpusdienām RSU, apdeiti par to, ko dara mūsu ceļojošā muzikante, kad viņa neceļo. Pēc tam Mission impossible– 3 minūtēs pie Ortodonta+ iztīrīt zobus pēc brokastpusdienām. Mad skillz I have. Parunājām ar zobārsti Daci un secinājām, ka nākamajā tūrē jau iespējams došos ar mazāk metāla gabaliem mutē… Pēc tam dinamiska plānu maiņa un uz pusstundiņu satiekos ar Indrek- viņš Latviski runā jau pavisam labi- brīžam varbūt ar kādu vārdu grūtības, bet tas sīkums- parunājām par to, kas tad ir mājas un kas ir ģimene. Un arī par visādām citādām lietām. Pierunāju Vio uz pauzi darbā un kamēr urbis lādējās kaut kur Rīgas otrā galā, tikmēr varēju gozīties saulītē pie Daugavas- nebiju šo upi sen redzējis un nezināju, ka atkal ieraudzīšu tik drīz un tik tuvu.. Lai vai kā, atgriezos Botāniskā dārza apvidū un šoreiz tiešām botāniskajā dārzā lai piepildītu savu dienas destruktivitātes devu… Var jau būt, ka kādreiz tas izskatījās tā:
Ziedu Balle 2012 Rīgābet viennozīmīgi gribējās pastrādāt ar urbi un iegūt malkas čupiņu (pie reizes palīdzot Aijai ar novākšanas darbiem). Diemžēl urbis nebija tik motivēts kā es un pirms pēdējās kastes izjaukšanas sāka pūst un elst un vispār atteikties kaut ko griezt…. Galu galā izjaucām, cik varējām un pēc tam cimdi nost, krekls nomainīts un var doties vakariņās uz Alu. Mēs ar Softiju tukšojām traukus, bet Dana tikmēr reiba. Viss kā pienākas, galu galā, kā jau parasti, visapkārt zināmi cilvēki, satikām Ritenīti un pēc tam arī Kuģa kapteini.

Šeit lieku jaunu rindkopu, jo Kuģa kapteiņa ierašanās apzīmē vakara pasākuma otrās daļas sākumu. Dodamies uz kuģi, kuru citi uzdrošinās saukt par plostu (nelieši!). Ir gan buras, gan viss pārējais… Cits cimdu pāris rokās un kā pirāti dodamies dārgumu medībās uz Zaķusalu (tikai dārgumus ņemot līdzi paši). Nerunājam par rumu (tikai mazliet), bet runājam gan muļķības, gan nemuļķības. Nakts un tilti. Iepazinu Rīgu no jauna. No cita skatu punkta. Rīga no apakšas ir pavisam citāda.

Skats uz Barona centru parasti ir iedvesmojošs. Šogad man patīk spēlēt ar atvērtām kārtīm. Laikam. Dīvaini, cik ļoti cilvēks mainās atkarībā no cilvēkiem, ar ko viņš runā. Ir cilvēki, ar kuriem varu vēsā mierā runāt par jebko. Ir cilvēki, ar kuriem tā nevaru. Un labi ka tā, uztraucos, tātad neesmu vienaldzīgs pret dzīvi un to, kas ar mani tajā notiek.
Dzīve ir kā pokers- noteikumi ir vienkārši, bet likmes ar laiku aug. /somebody…/

Rīts, netīšām satieku Hediju, eju pirkt pankūkas, netīšām satieku Klausu, paēdu brokastis, gaidu tramvaju, netīšām satieku Lāsmu. Laikam pilna Rīga cilvēku.

Secinājums pirms prombraukšanas- vilciens maksā tik pat cik autobuss, vai pat lētāk… Vismaz no Imantas uz centru.

 

A+

Petit Bonhomme

P.S. Esmu LV un ja kādam gribas mani satikt- pārsvarā esmu Sabiles apkaimē (mani var sazvanīt pa veco numuru vai arī atsūtīt e-pastu/sms)… 😉

Advertisements

Birkas: , , ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: