Izlaišanās pirms došanās 3nedēļu tūrē uz Franciju

Pēdējā laikā slinkoju- esmu izlaidies… kulminācija šim faktam būs, kad būšu oficiāli pavisam izlaidies no maģistriem šo piektdien (15.06) Ventspilī, Olimpu Centrā. Ap diviem laikam. Vēl atlikušas pāris dienas. Bet paliek arvien mazāk. Laikam jāsaka ardievas studenta dzīvei. Ne mācībām, bet studenta dzīvei gan…

Braucot uz Latviju, es vienubrīd biju ļoti tuvu Džastinam. Nu tam, kas bebrs. Tas bija oslo. Šī pieredze mani mainīja kā cilvēku. Es gan pieļauju, ka starp mums bija kādi 40-50km, bet nu kurš tad skaita.

1. jūnijā bija darba aizstāvēšana. Biju nedaudz neapmierināts ar vērtējuma rezultātu un ļoti neapmierināts ar iemesliem. Bet nu katram jau savi kritēriji- tāpēc arī esam dažādi. Man nepatīk aprunāšana aiz muguras, tāpēc devos pie dekānes, lai noskaidrotu, kas un kā. Pēc tam no dažādiem avotiem uzzināju komentārus no žūrijas, ko nevienam acīmredzot nebija drosmes pateikt man acīs. Žēl, ka tā- it kā esam pieauguši cilvēki.

Atbraucot cenšos pēc iespējas regulāri kāpelēt… Latvijā mazliet citāds kāpšanas stils un atmosfēra. Ir pie kā pierast un tas ir labi! Mazliet satrieca Ezera kāja. Citus noteikti varētu satriekt fakts, ka ezeram ir kāja. Jā- veselas divas.

Daudz dienu pavadījām ar Annu, Sinču un Gati. Iepazinos ar suņu sabiedrību V-pilī. Uzzināju par vairākām ēstuvēm, kurās nebiju līdz šim bijis. Uzzināju daudz ko. Bet strādāju necik. Pabiju mājās, pabiju V-pilī. Noskatījos Venēras defilē pa Saules priekšu. Uzēdu suši, uzdzerot alu. Kārtīgi izstaigāju jūrmalu un kāpās atklāju jaunu mīļāko nodarbi- skatīties kā smiltis kāpās drūp un parāda savu iekšējo spriegumu struktūras…

Beidzot sakārtoju istabu mājās-mājās. Nu neba nu baigi baigi sakārtoju, bet nu vismaz tā, ka varētu arī kādam atļaut ienākt istabā, apsēsties un papļāpāt pie tējas… 🙂 Iztīrīju Annas datoru no putekļiem mazliet. Iztīrīju mammas datoru no putekļiem mazliet. Bezmugurkaulnieks pārākajā pakāpē. Pie zaļbarības tā arī netiku. Bet Francijā brokoļi iegaršojās. Visam savs laiks.

Šī vasara man liekas tāda kā rēķinu nokārtošanas vasara. Laikam tāpēc, ka pēdējā sesija (ja vien neizdomāju vēl kaut kur maģistros vai bakalauros iet mācīties).

Man šķiet, ka 5diena būs vienkārši super!!! Vio, Irēnīte, mana dzirkstelīte, Džims un visi citi, kas parādīsies šajā dienā…

Labi, ka vismaz šo bloga ierakstu es sāku rakstīt pēc pirmā publikācijas uzmetuma pabeigšanas.

Jā- vēl arī ar Koļu iespējams uztaps kaut kas interesants vasarā, bet par to gan jau citreiz, citur un vispār kaut kā citādāk…

Ar Guillermo sarunājām, ka 2013. gada augustā kāpsim pa 7a. Mēs viens otru motivējam kāpt. Tagad gan viņš aizbrauca atpakaļ uz Spāniju, bet domāju, ka turpināsim kontaktēties.

Grenoble laikam izslīd no maniem plāniem, bet nesaki hop, pirms neesi pateicis hip.

Vai ku gari sanāca. Ar labu nakti vai labrīt. Kā nu kuram 😉

Advertisements

Birkas: , ,

4 Atbildes to “Izlaišanās pirms došanās 3nedēļu tūrē uz Franciju”

  1. anna Says:

    “Iztīrīju Annas datoru no putekļiem mazliet.” – interesanti par to uzzināt šeit, bet liels paldies 🙂

  2. Vijolīte Says:

    Cerams, ka 5dien nelīs tā ka tagad! Vio jau šūdina kleitiņu un pucē kurpiņas! 😛

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: