Por 4. diena: klusums pēc vētras

Pamodāmies mazliet priekšpusdienā, paēdām brokastis un devāmies ceļā. Noklausījos daļu no CompSC PhD, kuru satiku 2dienas iepriekš, prezentācijas, savācu savu USB Flash un gatavojos pusdienām.
Tā kā Steven un Radu upurēja savas piektdienas pusdienu biļetes manai 3dienai un 4dienai, bet papildus biļetes maksāja 30EUR ēdienreize, tad Gundars palika pusdienot uz vietas, bet mēs pameklējām kaut ko turpat blakus… Ātri paēdu un steidzos atpakaļ uz Hoteli, jo mēģināju paspēt uz prezentāciju darbam par Kinect un akseleratoru izmantošanu gaitas analīzē gūžas protēžu “klientiem”. Kinect gan man ir jau mazliet noieta ēra, bet bija pietiekoši daudz pieredzes darbā ar to, ka sadūšojos uzdot arī savu pirmo jautājumu konferencē… Liekas smieklīgi, bet nav tik vienkārši saprast, vai kaut ko nesaproti tāpēc, ka tas ir neskaidrs ne tikai tev, vai arī tāpēc ka vienkārši nav tik daudz pieredzes, lai redzētu acīmredzamo…
Vēl viena keynotes. Mind – blowing again…
Vēl viena pastaiga gar Jūru. Darbi izlaboti. Viss pabeigts, paklausamies vēl šo un to no prezentācijām. Paēdam vakariņas un dodamies pa mājām. Īsais vakars. Lai tā mierīgi piektdienā. Rīt būs atkal gara diena.

Advertisements

Birkas: , , ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: