Karte, 3 dienas, QQB, GeoCache un lidojošas rotējošās matricas.

Ievietoju karti, vairāk pašam, bet varbūt arī kādam citam interesanti, cik tālu esmu aizblandījies…

https://vajris.wordpress.com/villigen-psi/

Ieraksti, kā jau parasti, kļūs īsāki, kodolīgāki un varbūt vairāk par to kā jūtos nekā par to, ko daru. or NOT.

4dien, kā jau brīvdienā pa nakti noskatījos everybody wants to be Italian, un pēc tam no rīta braucām ar Marutu ogās. Ogas nedabūjām, bet bija laba pasēdēšana pie ne pārāk klusa baznīcas zvana.

Uzzināju, ka Villigen īstenībā izrunā kā Filigena. Sīkums, bet patīkami.

Vakarā sašuvu somu, noskatījos dokumentālu filmu par Sadamu Huseinu un Velnu kā arī Filmu, kas uzņemta laikā, kad Mels Gibsons vēl bija populārs ar savām lomām nevis dažādu veidu naida izpausmēm. Šoreiz skatoties drošsirdi filma ieguva pavisam citu gaismu. skatījos tumsā.

5dienā darbā izskatīju cauri vēl 200-300 rindiņas gandrīz nelasāma koda, nokomentēju un izmēģināju, vai viss strādā nejaušības dēļ, vai arī patiešām ir labi uztaisīts… Gadās mazliet no abiem. Man patīk ko daru, jo sirdī laikam tomēr esmu programmētājs.

Pēc tam devāmies uz Bādeni, izpētīt turienes pasīvās rekreatīvās atpūtas iespējas. Laikam nebijām ar pareizajiem pavadoņiem un nākamreiz lietas būs jāņem savās rokās…

6dien beidzot nonācu zemeņu laukā. Dabūjām zemenes. Atvadu ballītes ietvaros bija BBQ un bija paredzēta arī pārsteiguma kūka, bet Maarten pagatavoja kūku vakarā, kad atvadas bija jau notikušas, tāpēc arī beigās kūku veiksmīgi notiesājām. Krēms bija laps (tikai 25%tauku), bet nākamreiz būs jāmeklē kaut kur diētiskās zemenes.

Ik pa laikam noeju pagrabā uzlabot savu futbola skillu. Šodien ar Maarten, viņa vienmēr īdošo istabas biedru Billiju(Emīlu) no ASV (Serbijas) un Silviju devāmies čempionēties. Silvija cītīgi slēpj faktu, ka viņa mūs saliek gandrīz vienos vārtos gan šautriņās gan galda hokejā. Es gan pēdējās divās dienās nedaudz dabūju paspēlēt, tā ka tad jau redzēs kurš kuru.

Šodien nolēmu apskatīties, vai tuvumā nav kāda geokeša. Ierakstiet “PSI,Villigen” un apskatiet pirmās divas, trīs… tas lūk ir izaicinājums. Nūģiem ir stils.

rīt skriešana un iespējams peldbaseins- jānodzen kilo, ko ieguvām no zemenēm (nevis gaļas un putukrējuma).

Pēc tam vēl atbildīgs uzdevums- pārinstalēt datoru- lēnām visi faili tiek dzenāti turpu šurpu un ceru, ka procesā neko nepazaudēšu.

Dodos gulēt- labu nakti visiem… 😉

P.S. Mums ar Silviju radās doma Billijam par prieku nokrāsot biroja sienas zaļas un uzzīmēt daudz lidojošu rotējošo matricu. Nez vai sanāks, bet vienalga smieklīgi

Advertisements

Birkas: , , , ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: