pirmā darba diena, latviete un ēzeļi.+vācija.

Praktiski:

Šodien oficiāli sākās mans 3 mēnešu darbs šeit institūtā. Sāku apgūt ANSYS sīkumus, lai varētu viņiem uztaisīt meshu, ko pēc tam parametriski mainīt un pielāgot varētu viņi paši… 😉

Rīts- dabūju savu pastāvīgo karti (apraksta informācija ar darbinieces atvainošanos-tikai vāciski)… Pagāja kāds laiks, kamēr tiku pie sava konta uz lielā skaitļojošā ciparasistenta pagrabā, bet visādi citādi esmu izskatījis cauri un sakomentējis kādas 100 rindiņas apdl koda. Just like with the Basic language back in the old days… Tā jau saka, ka dzīve iet pa spirāli. Tātad visu laiku novirzīta centrbēdze.

Maruta- Pēc dažādām atlikšanām un pārcelšanām, šodien ēdu pusdienas, paralēli pļāpādams ar Marutu. Viņa šeit jau ir kādu laiku un ir viena no nedaudzajiem cilvēkiem, ko pazīstu, kas runā vāciski. Mana, viņas un Andra mamma ir savā laikā bijušas kolēģes- pasaule ir maza, Latvija ir interesanta. Zemeņu lasīšana tiek oficiāli pārlikta uz rītdienu- Šveicē brīvdiena.

Kafijpauze- samaksājot 2Frankus par kafiju sāc domāt, kā veiksmīgāk cīnīties ar kafijas trūkumu. Man radās ideja par termosu, ko izdevās īstenot šodien pat, bet par to vēlāk. Uzzināju, ka Federica, Silvia and Maarten dodas uz Vāciju. Nolēmu piebiedroties, jo vajag taču arī iegādāties paiku.

Pēdējā dienas daļa pagāja ātrāk, nekā varētu gaidīt. Vakars klāt- turpinu atinstalēt savu Paviljona windows mašīnu (pēc tam ķeršos pie linuxa).

Vakarā palīdzam Sārai pārvest mantas un pēc tam uz Vāciju. Uz robežas neviens neko nepārbauda. Iegādājos varbūt nedaudz vairāk lietu nekā absolūtais minimums, bet domāju, ka viss saprāta robežās.

Pēc vakariņām (nu jau ar pieklājīgu pārtikas un garšvielu krājumu) uzspēlējām ēzeļos un tad nolēmu noskatīties “Everybody wants to be Italian”. Tik vienkārši atgriezties pie vecā guļritma, bet šovakar var atļauties… rīt brīvdiena.  Interesanti runāt ar 3 cilvēkiem, no kuriem 2 uzreiz saprot, kad tu runā par Feinmaņa lekcijām fizikā.

Mazāk praktiski:

Daudz domāju, par to, cik daudz var paspēt izdarīt vienā dienā. Protams tagad daudz kas ir jauns, tāpēc arī tā, bet vispār saprotu, ka man šis brauciens pilnīgi noteikti bija nepieciešams. Vides maiņa, lietu ieraudzīšana un saprašana, jauni cilvēki.

Pašā vakarā noskatījos Diānas nošēroto video- interesanti:

http://www.youtube.com/watch?v=e5qUR3tpEdA

Rīt būs interesanta diena, tā ka laikam jāiet gulēt.

Advertisements

Birkas: ,

Viena atbilde to “pirmā darba diena, latviete un ēzeļi.+vācija.”

  1. vajris Says:

    Valodas tīrītājiem- šeit tiešām ir domāts “kad”, nevis “ka” (sadaļā par lekcijām).

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: