valentīndiena un nolaiferi

13-14.02.2010.
Bija ieradusies Anna un Cietnis. Uzminiet, par ko es priecājos vairāk? Un tomēr par Annu. Ir jauki parunāt par durvītēm un durtiņām. Fenomenālo pārsteigumu un pārsteidzošo fenomenu. Tikai nepārprotiet un nepalaidiet baumas- lai arī tā bija valentīndiena, mūsu attiecības ir mazliet citā līmenī. Mūsu četrotnes savstarpējās iesaukas/palamas varētu to visu izskaidrot.
Lai nu kā, pēc labām sarunām, datora sainstalēšanas un datu pārdzīšanas no pusmirušā cietņa, pienāca arī promdošanās brīdis.
Un te nu Vairis izpaudās ar savu punktuālismu, vēlmi palīdzēt citiem un pārējām idiotijām, uz ko liela daļa viņa frontālo pretrunātāju, kas pamatoti viņu sauc par pārcentīgu, visurbūtgribošu, bet nepamatoti sauc par “d***ā līdēju”, viņam mēdz norādīt. Pēc pāris liekām trepju šķērsošanas reizēm, viena garām palaista tramvaja, mašīnas, kas nemācēja noparkoties un izdarīja to tramvaja sliežu priekšā, tramvaja šoferes sievietes (neesmu seksists – sievietēm gluži vienkārši, acīmredzot, vairāk rūp svešs īpašums) un visādiem piedzīvojumiem pa ceļam, mēs ar Annu nolēmām pagarināt mūsu Valentīndienas romantiskās brīvdienas par pāris stundām- Anna, ceru, ka tu pārāk nepārdzīvo. Shift happens.
Bet kā reize, līdzi bija paķērusies māsas dāvātā I. Ziedoņa dzejas vācelīte – tas pats galvenais.
17.02.2010 par 14.02.2010
Nolaifera pazīme- teksts: “, ko es pazīstu vairāk kā paziņu. Respektīvi, nevis varu tikai draugiem.lv vēstuli uzrakstīt, bet arī gtalk parunāties”.
Advertisements

2 Atbildes to “valentīndiena un nolaiferi”

  1. Andris Says:

    😀 jā, pazīme uz goda!

  2. anna Says:

    riskējot ar savu skarbo reputāciju, publiski atzīt, ka cilvēki reizēm mēdz sagadāt vairāk prieka, kā cietņi… tas nav maz.
    un, nē, es nepārdzīvoju, durvītes & co to tomēr atsvēra 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: