Janvāra otrās daļas kopsavilkums

20.01.10
Nevaru pieķerties pie labajām lietām… ну нэсанаак каут каа
21.01.10
Izskatīju cauri 30 vitamīnus- paldies lapsaa!
Šodienas vārds “Ledus gabaliņš”
22.01.10
Šodienas vārds- “Aplis”
Sapratu atbildi uz jautājumu “Kuru programmēšanas valodu labāk mācīties?”. Diānas teiktais ir vistuvāk arī manai pārliecībai: Vienu procedūrorientēro, vienu objektorientēto, vienu skripta un vienu pēc izvēles.
Tagad skatos lielus Reseaux de Petri coloré un jūtos kā mājās… Nākamā nodaļa ir LLC- būs grūti… (priekšmets ir kaut kas līdzīgs tam, ko mums mēģināja Romass iemācīt, tikai bez “niansēm”, bet ar smagu darbu un daudz materiāliem.
23.01.10
Šodien sapratu- lūdzu nelieciet man teikt jums- man nav laika, tiec kaut kā galā pats/pati. Ja es to pateikšu-tieši šos vārdus… Tad tas visticamāk būs mans pieklājīgais- Ej d****, tu man jau za******.
I can become bitchy if infuriated.
Man šķiet, ka vīrusu izveidotāju vajadzētu drīkstēt iesūdzēt tiesā visiem tiem, kas ir cietuši no šā vīrusa darbības… Lāsmas kompis nobeidzās 2 dienas pirms projekta nodošanas un pēc viņas vārdiem sanāk, ka visā Montpellier nav neviena datoriķa. Mārtiņš pierādīja, ka ir patiess draugs un labs cilvēks. Patiesi sūrs un patiesi … . Prieks ka viņu pazīstu.
Es sapratu, ka ir dažādi draugi/paziņas…
Ir tādi, kas pados roku, kad būs pakāpušies augšā un tu būsi lejā.
Ir tādi, kas vnk ķersies pie kādiem, kas ir vēl augstāk, lai tiktu tālāk.
Ir tādi, kas, krītot zemāk, paņems tevi līdzi un rezultātā abi noiesiet pa burbuli.
It tādi, kuri redzot ka krīt, palaidīs tevi vaļā, jo zinās, ka tu viņiem pēc tam atkal dosi roku…
Ir dažādi… Un man laikam ir pazīstams vismaz viens eksemplārs no katras no minētajām grupām…
25.01.10
Vakar cītīgi mācījāmies. Šodien cītīgi rakstījām eksāmenu (citi vairākus). Šodien cītīgi mācamies. Rīt atkal rakstīsim eksāmenus.
Auksti sviedri lija man gar sāniem, kad lasīju par to, cik oktetus aizņem katra PDU pakotne un cik katra OSI līmeņa PCI. Un cik ātram jābūt arbitrserverim, lai nohandlētu doto sistēmu.
Bija vērts no rīta pārlasīt 2 moduļa polikopiju, jo izrādījās, ka otrā daļa bija tikai par OS un Shell. Nācās izpildīt kādās 10 minūtēs. Shell skripta analīzē palīdzēja n-tās reizes pildītie uzdevumi general programmēšanā. Bet domāju, ka uzrakstīju tīri labi- apmēram 9 minūtes tīrais rakstīšanas laiks (lai gan ņemot vērā, ka tas bija franciski, laikam ir jāpieliek kaut kāds koeficients teiksim mistiskais koeficients K, ko tik ļoti ir iemīļojis mūsu nianšu plikpauris mājās…)
Informācijai- mistiskais koeficients K ir koeficients, ar ko tiek pareizināta tava atzīme, pirms izlikta gala atzīme.
Īpašības:
Vērtību apgabals:0<=K<+inf
Nepiemīt stacionaritāte; (var būtiski mainīties laikā)
Nepiemīt ergodiskums; (var būtiski mainīties telpā (studentu vektorā))
Izteikti stohastiska, taču piemīt neliela regulārā komponente.
(Gluži vienkārši rīt ir traitment du signal, tāpēc trenējos…)
Šeit nav iespējams pārrakstīt eksāmenu (vari pārrlikt vēl vienu gadu, bet pārrakstīt gan nevar) Un ja arī tad nesanāk, tad tu dodies prom.
Iespējams tāpēc vairākas meitenes devās no Šķidrumu mehānikas eksāmena ārā raudādamas… Ja man būtu bijis jāliek tas eksāmens, manuprāt es spēcīgi apsvērtu vai nu paņemt kādu kārtīgu Tulamora devu ceļakājai, vai arī pataupīt blašķīti brīdim, kad iziešu ārā no eksāmena.
Informācija- tas nenozīmē, ka dzeru Tulamoru- gluži vienkārši zinu, ka daudz atsaucas uz to, kā kaut ko, ar ko pietiekoši strauji var sasniegt pietiekoši stabilu kondīciju.
Bet atkal- šeit tas īsti neder, jo iespējams, ka tev mazāk kā pēc 20 minūtēm būs vēl viens eksāmens…
Laikam viena no pazīmēm ka tu lēnām pievērsies tumšajai pusei (lasīt Linux) ir tā, ka pa visu datoru ir izbārstīti dažādi bat failiņi, kas no komandrindas palīdz strādāt dažādās situācijās (kompilēt programmas, pārvietoties pa favorītiem etc.
27.01.10 Vakar uzrakstīju divus eksāmenus. Bond-graph bija jāmodelizē hidroelektrostacijas enerģijas plūsmas sistēma. Traitment du signal gāja grūtāk… Vēl vakar kopā ar Gabi un Xavjēru mazliet pamācījāmies šodienai. Un vēl šodien no rīta. Viņi gan šodien vairāk mācījās digitālajai elektronikai, bet tik un tā…
Tagad eksāmeni šeit beigušies, pēdējais INPL eksāmens no Gtaskiem atķeksēts un jāķeras pie nākamajiem darbiem… Tāda laba procesa sajūta (labi padarīta darba sajūtas vietā). Varbūt tā arī labāk, jo ja ir pārāk ilgi labi padarīta darba sajūta, tad sāc gulēt uz lauriem.
Paņēmu Courbes et dimension fractale pameklēt šo to priekš 3. gada projekta (turpmāk tekstā P3A). Bet tā īsi.
+uzzināju kā ievadīt meklējamo grāmatu bibliotēkas meklēšanas sistēmā un pēc rezultāta atrast pašu grāmatu. Redzēs, vai spēšu šīs zināšanas izmantot nākamajā reizē.
a +
Cordialement
Petit bonhomme
Advertisements

Birkas: ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: