XXXVI 09.12.23. Nogale…

-Kas šodien par dienu?

-Šonedēļ jau otro reizi eju uz pastu- tātad ir 2diena. Rīt iešu trešo reizi- tātad būs 3diena! Kāds man nosūtījis paciņu, bet nav ne jausmas, kurš/kura/kuri/kuras/kas? Pirmdien biju pēc markām, otrdien biju iemest to, kas bija apmarkots ..

Šodien apsolījos- ja neieiešu gulēt pirms vieniem naktī, tad uztaisīšu vismaz kādu kopsavilkumu par sadarīto/padarīto šeitan. Ir bez 9 minūtēm viens naktī un nupat sāka instalēties TexLive2009. No chance.

Pēdējās pāris nedēļas (lasīt pāris mēnešus), kā jau tas īstam emuāristam-profānam pienākas, neesmu neko literatūriski saturīgi rakstījis.

Laikam tāpēc, ka tomēr ik pa laikam tik un tā parādās kāds cilvēks ar “Nu kā ta iet?” jautājumu skaipā/draugos/facebook/… Tā ka mērķis optimizēt uzrakstīto simbolu efektivitāti daļēji cietis fiasko… un tomēr NĒ

Mana māsa (čau!) ik pa laikam iemet acis un zin, ka nerakstu… Man svarīgākie cilvēki tāpat ir lietas kursā par visiem jaukumiem, kas te piedzīvoti.

Šurumburum un semestris cauri.

* Laiks skrien.

* Sniegs jau klāt!!

* 3.gada projekta priekšaizstāvēšana veiksmīgi novadīta- 20 min prezentācija un 10 min jautājumi- ja neskaita Valērijas viltīgi uzdoto jautājumu par vairāku parametru optimizēšanas problēmām ar visām no tā izrietošajām diskusijām.

* Vairāki laboratijas darbi veikti un atskaites sarakstītas (pēdējā prasīja 25h nonstop klabināšanu)

* Uz pāris nedēļām esmu atkal pieslēdzies mācībām mātes valodā- redzēs, kā veiksies.

* Janvārī pēdējie laboratorijas darbi un eksāmeni.

* Bjorns (mūsu dāņu princis) ir devies atpakaļ uz Dāniju.

* Madāma Trappa ir riktīgi jauka- viņa pat gribēja man piedāvāt kopā ar viņu un viņas vīru svinēt Ziemassvētkus. Un visādi citādi arī- viņa ik pa laikam palīdz ar franču valodas gramatiku- kā kādreizējā skolotāja viņa tagad gremdējas melanholiskās atmiņās 😉

* Varu taisīt kariņus, jo 2 nedēļas esmu viens pats mājās;

* Vēl palikušas 3 kartītes, ko uzrakstīt, bet tās es laikam nodošu tieši svētkos un tieši rokās… Šogad gandrīz vispār nesūtīju apsveikumus- Jūs tak zināt, ka vēlu jumsim viskautko labu.

Sāk nākt miegs- tas labi- jau domāju, ka nenāks…

Tātad- daudz padarīts- tagad mazliet pitstops un tad atkal uz priekšu… varbūt kaut ko mazliet acīm tīkamāku uzklabināšu nākamnedēļ vai arī pēc svētkiem…

Pagaidām: PRIECĪGUS SVĒTKUS!!!

Cordialement,

Petit bonhomme.

Advertisements

Birkas: ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: