09.09.26. XXVIII Sports nesportojot

Šodien aizvedām pirmo porciju mantu uz jauno mitekli. Trapu ģimene- Gérard un Jocelyne Trapp ir mūsu jaunie namsaimnieki (oficiāli gan tikai pēc līguma noslēgšanas, bet tomēr… 😉 ). Riktīgi jauks pāris. Valērijas paziņu loks izrādījās ļoti vērtīgs šajā situācijā.

Nopirku sev SIM karti. Diemžēl izrādās, ka pirms tam dabūtas no UK atvestais Virgin telefurķis nesavietojas ar šejienes Virgin furķu tīklu… Tā nu sanāk, ka laikam nāksies atbloķēt šamo, lai varētu vienlaicīgi atstāt normālus sakarus ar LV un FR.

Biju pie Laurent, viņš man pastāstīja šo to par Matricām vienādojumu sistēmām, eigen vērtībām (kas ir tās pašas īpašvērtības – to es uzzināju paskatoties vēlreiz uz visu tagad un secinot, bet pēc tam paskatoties vārdnīcā eigen-īpašs, īpatnējs (vācu.val) (Man patīk Viedtulka (~) iespējas, jo viņš automātiski nosaka valodu… :D), kā arī Heisena matricu. (Vienkārši nesaprotu, kā Laurent var atcerēties visus tos vārdus  Daudz kas no tā bija jau kaut kā apskatīts V-pilī, bet nevienā priekšmetā tālāk to neizmantoju, tāpēc arī īsti nepievērsu tik lielu uzmanību visu formulu un metožu iegaumēšanai…

Pēc vizītes pie Laurenta, satikāmies ar Jāni pie McCarthy – šoreiz snookera medībās. Interesanti. Ir patīkami spēlēt pirmo reizi ar kādu, kas šo spēli pieprot. Es gan neglābjami zaudēju, bet spēles sākums izvērtās pat visai patīkams (kā jau daudzu noliktajā Alķīmiķī teikts- lai cilvēks izjūt spēles garšu, viņam sākumā nenormāli veicas… Koelju gan izvēlējās mazliet citu literāro vārdu krājumu, bet man ir labi ar šo pašu).

Pēc tam mazliet istabas uzkopšanas.

Un dodamies Uz kino- tā kā kino maksā dārgi, tad iztiekam ar Ružicas istabu. Allas pelnrušķītes plāns izgāzās…. Noskatījāmies The Prestige- man patika. Pēc tam atgriezos savā istabā un noskatījos The Illusionist. Arī patika. Gulēt…

Advertisements

Birkas: ,

Viena atbilde to “09.09.26. XXVIII Sports nesportojot”

  1. Lasmina Says:

    Illusionist un Prestigue! ūū! brilliant combination! : )

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: