09.09.19.XXI F saturday- saplēstā trauka likums un ne tikai

Diena sākās aizraujoši- pamodos, noliku modinātāju uz naktsgaldiņa, aizskāru krūzi un to nogāzu

kruz

– izrādās, ka Evardsonei taisnība- saplēstu trauku atpakaļ kopā nesaliksi.

kruz2

Kamēr mēģināju to izdarīt, acīmredzot uzkāpu savam rozā prieciņam un tagad kontakts ir normāli sabojāts.

flash

Un pēc tam, kad vēlējos ielikt bildes par to, kā man gājis, datorā, netīšām kaut kas uzkrita strāvas vadam un tas tikai izrauts no datora- Vajag taču veikties- iepriekšējā vakarā biju izņēmis bateriju no datora. Tā kā notika failu sūtīšana, pēc tam arī tā vienkārši neizdevās datoru ieslēgt.

se7en

Ko lai saka- es biju nomodā mazāk nekā divas stundas, bet jau paspēju daudz izdarīt. Pēc tam taisījām lielo iepirkšanos iekš Auchan- Es, Jānis, Alla, Ružica un Aigirim. Katrs paņēma ko nu vajag- meitenēm bija lielais prieks, jo viņām pārmaiņas pēc nebija pēc tam visu jāstiepj ar rokām, jo mēs braucām ar mašīnu. Īstenībā vienīgā situācija, kad šeit var normāli izmantot mašīnu ir lai aizbrauktu uz veikalu, jo caur centru nav jēgas braukt ar mašīnu un viss tāpat ir max 1h attālumā, ja brauc ar kaut kādu sab transportu.
Pēc tam Laurent uzaicināja izvēdināt galvu McCarthy bārā uzspēlējot biljardu. Patīkamais fakts- tur nebija piesmēķēts, kā parasti ir šāda veida iestādījumos. Lēnā garā izdzēru savu ūdens glāzi (kakls man neļāva dzert alu, bet vodka un water frančiem laikam skan ļoti līdzīgi- vispār tur bija diezgan mierīgi priekš 6dienas. Lai nu kā- biljarda (vai pūla- kā nu kurš sauc) bumbiņas tur bija mazākas nekā LV- tas ir mazliet dīvaini, jo galds bija tāds pats. No sākuma pagalam dīvaini. Gāja diezgan labi- domāju jau, ka mana nelaimju sērija šodien ir beigusies… NOT- ak es naivais. Izgāju ārā no McCarthy un, sēžot uz soliņa un runājot par php formu ievainojamību, ievēroju mazu svītriņu uz sava gredzena- pārlūzis. Man šķiet, ka r1g grib man dot par sevi kādu ziņu- vispirms krūzīte pēc tam gredzens…
Lai nu kā- atlikušo vakara daļu pavadīju, skatoties youtube videoklipus un runājot apmēram 50%franciski 25%angliski 25%krieviski, (Latvija 1x, Maķedonija 2x, Kazahstāna 1x, Igaunija 1x). Jānis mums nepiebiedrojās- nolēma, ka izdzīs tā pa īstam savu bacili ar veco labo izsvīšanas metodi. Improving my language skills.

P.S. Lai arī no kuras valsts tu būtu, meitenes iepērkas nesalīdzināmi ilgāk nekā puiši. for sure…

Advertisements

4 Atbildes to “09.09.19.XXI F saturday- saplēstā trauka likums un ne tikai”

 1. Kaste Says:

  Mērfija likumi tevi ietekmē, hehe

 2. Pēteris Says:

  Tagad arī es būšu tava bloga RSS lasītājs 🙂

 3. Blondā Saule Says:

  atgādina kaut ko no maniem mēģinājumiem neieskriet sienās un stikla durvīs ;>
  sveiciens no VeA 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: