09.09.16.XVIII

Pēdējā dzīvokļa apskate+ Esmu saaukstējis kaklu- šalle tagad ir neatņemama manas dzīves sastāvdaļa. Dzīvoklis labā vietā un labi maksā, taču starp divām istabām nav sienas bet liela arka… Tas tā baigi nepozitīvi. Un arī pats dzīvoklis tāds ar nejauku smārdu…
Protams paralēli tam visam lekcijas. Systèmes et évènements discretes man patīk- Tagad apgūstam Petri tīklus. Ja VeA ir ļoti daudz diferenciālrēķinu, tad šeit viņi laikam daudz vairāk koncentrējas tieši uz matricām un aprēķiniem izmantojot matricas. Ja normāli apgūšu, būs pašam prieks un izglītība vēl vispusīgāka.
Franču valoda- Kursi- Jau trešā nodarbība. Tagad esam jau apskatījuši Futur simple, Comperatif un Superlatif. Jācenšas neko nepalaist garām. Izmantoju arī savu vidusskolas mazo franču valodas kladīti, ko toreiz uztaisīju laikam jau ņemdams paraugu no Lāsmas, kas turpat vien sēdēja (btw- viņa arī tagad jau ir Francijā- la même chose que moi).
Pagaidām šņaukājos, bet jūtu, ka drīz sākšu šķaudīt. Tie, kas kādreiz ir ar mani bijuši lekcijās, kad man ir saaukstēšanās, zin, cik jautri ir, kad es šķaudu. 😉

Advertisements

Birkas:

2 Atbildes to “09.09.16.XVIII”

  1. Lasmina Says:

    😀 😀 😀 laikam jau kad tušķaudi, tad iet tikpat jautri, cik bailīgi visiem paliek kad šķaudu es. 😀 Saaukstējusies neesmu, bet, kad šodien pludmalē noškaudījos Džūlija pilnīgi kājās uzlēca B)

    Comperatif un Superlatif man vēl galīgi sveša lieta. labi ka pateici tagad būs jāsamācās 😀
    citādi satikšu tevi un runāšu tikai tagadnē ;P

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: