09.09.08.X Dienas raiti rit

Dienas rit arvien ātrāk un tagad ir tik daudz dažādu savstarpēji saistītu un arī nesaistītu lietu, ka paspēj dažas no tām sadarīt un jau vakars klāt.
Diena sākās ar agru rīts skrējienu lai pēc tam varētu laicīgi nonākt INPL. (Varat uztvert INPL un ENSEM, kā vienu vienību, lai nejauktu galvu… 😉 ). Skats skaists no rīta, tikai slikti renderējas- zema optiskā izšķirtspēja, jeb kā normāli cilvēki varētu to saukt- virs pilsētas normāla migla. Bet mēs skrējām pa parku (4*), kas atrodas augstu, bet ne pietiekami augstu, lai būtu virs miglas… Tā, ka neko redzēt nevarēja tik un tā…
Kad ierados ENSEM, mana EVAK karte bija atsūtīta, tā ka devos uz INPL un pieteicos Savai studenta kartei.
Pēc tam ENSEM, mēģināju pieslēgties ar savu Ubuntu pie printeriem- fail. Atbildīgais teica, ka rīt paņems uz skolu savu Linux un izmēģinās…
Sīkums, bet patīkami.
Pusdienās sapratu, ka eksotiski ēdieni nav priekš manis, jo 1) Man tie reti garšo 2) Tie ir dārgi;
Pēc studenta kartes saņemšanas, sapratām, ka MGEL mums kaut ko nav pateikuši (Jāsaņem N’0 Securite Sociale & Identif Internet), tad nu aizbraucām uz turieni un visu noskaidrojām. + Izlabojām kļūdas visos dokumentos, jo sākumā kļūdas pēc nodomāju, ka Nom-> Vārds, bet Prenom->Uzvārds… Īstenībā: Nom->Uzvārds, bet Prenom->Vārds. Bet MGEL bija ļoti pretimnākoši, iedeva arī visus papīrus (laikam vnk meitene,kas mūs sākumā apkalpoja, mums neiedeva visu, ko normāli būtu vajadzējis iedot)
Pēc tam uz BNP Paribas, lai iesniegtu visus dokumentus. Pēc tam atpakaļ uz ENSEM, lai kopā ar Rantu dotos apskatīt pirmo dzīvokļu partiju. 3 Dzīvokļi, izskatījām gan cenas gan visu pārējo. Pēc tam ENSEM->Kojas un jau gribas gulēt. Vakariņas, vēl pārskatīju vai rīt nav kādu kursu un tad arī gulēt.
Dienas rit arvien straujāk.

Advertisements

Birkas: , , , ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: