09.09.01. III Piecēliens, piekāsiens, turpbrauciens un aplauziens

1. septembris sākās kā parasti… vismaz kādam noteikti. Pagājušo reizi pirmajā septembrī vēl biju Zviedrijā, šoreiz vismaz visu dienu pavadīju vienā apvidū. Tā kā bija nepieciešams nodot garo sarakstu ar ķeksīšiem par to, kas ir un kas nav mūsu istabās, izmēģinājām laimi no rīta. Gara rinda. Nolēmām, ka vēlāk. Tālāk neatceros, bet laikam taisījām kaut ko ēst. Ā- ieprovējām jauno mikreni. Cool! Kādam sapņu piepildījums, kādam vienkārši ēdamais. Nolēmām vēlreiz pārbaudīt rindu un tad doties uz BNP Paribas. Rinda joprojām gara. Aizbraucām uz centru (man joprojām liekas, ka Nancy ir lielāka, nekā Jānis saka, bet varbūt tāpēc, ka es rēķinu arī “pierajonus” (apmēram kā Ziepniekkalns Rīgā…). Lai nu kā, aizgājām uz banku, bet jaukā meitene ar ko bijām sarunājuši rendez-vous, mūs piečakarēja un tā arī nebija ieradusies… Bet ej nu sazin- varbūt kāda nopietna problēma. Lai nu kā, mēs tikām uzņemti ar pilnu nopietnību, viens vīrietis aktīvi skraidīja apkārt, vēl viena sieviete arī mēģināja kaut ko darīt. Galu galā rikšanās tika pārlikta uz rītdienas 10tiem no rīta (vēlāk svarīgi). Aizdevāmies atpakaļ uz kojām (joprojām gara rinda).
Pēc tam dienas notikums- devāmies uz jauno mācību/darba vietu. Pirms došanās izstāvējām rindu, bez sarežģījumiem- dīvaini… Aizdevāmies ātri, pēc dotās adreses. Bet Radu (manu koordinatoru) vairs sazvanīt nebija iespējams. Vietējie gādīgie cilvēki aizsūtīja mūs pāris kvartālus tālāk, kur ir viņa oficiālā darba vieta. Aizdevāmies, bet izdevās sazvanīt Radu un kā rādās, pirms tam bijām bijuši gandrīz pareizajā vietā- brauciens atpakaļ (jau ar vieglu grr pieskaņu) un nonākam pretējā ielas pusē no turienes, kur bijām bijuši pēc tam. Ēka kārtīgs labirints. Vesela diena (3.09) tiks veltīta, lai iepazīstinātu visus ar esošo kārtību. Jānim nāksies pasniegt lekcijas franciski. Radu ir riktīgi foršs. Valērija arī. Domāju, ka Selīna arī būs. Bet ar viņu jātiekas rīt 8os no rīta, lai vēl paspējam uz BNP (izrādās, ka tā ir lielākā banka pilsētā un no tās nav ko baidīties).
Vakariņas gatavojot pāris atziņas: Es dzīvoju 0tajā stāvā, bet virtuvītēs plītiņas strādā tikai 1 un 3 stāvā. Cīsiņš labāk lido uz leju nekā uz augšu. Man tagad franču valodas apguve notiek “tout jour et tout le jour” (ja pareizi uzrakstīju, tad tam vajadzētu nozīmēt ~”katru dienu un visu dienu”).
Jāiet gulēt, lai rīt var celties. Labā ziņa- datorā atradu vecos franču valodas materiālus. Joprojām nevaru izdomāt vai ņemt papildus fr. val. kursus vai nē, jo tā tomēr ir branga nauda un arī brangs laika patēriņš. No otras puses- laiku mācībām tāpat vajadzēs patērēt un pēc tam būs vieglāk.
Laimīgas nebeigas…

Advertisements

Birkas: ,

3 Atbildes to “09.09.01. III Piecēliens, piekāsiens, turpbrauciens un aplauziens”

  1. Lasmina Says:

    O la lā, monsier! Ton vie semble être très vite maintenant. Et il sera certainement tres tres joli après tous les choses de papiers sont realisee. 😉 Cheers. And looking forward to hear from you more 🙂

  2. Andris Says:

    Jānim jau tagad būs jāpasniedz? 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: